ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У САМБІРСЬКОМУ ЛІСОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Карпати

ДП «САМБІРСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Львівська область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведенні рубок головного користування. Зрізування деревини здійснюється бензопилами, трелювання сортиментами за допомогою колісних тракторів із захватами з подальшим транспортуванням на склад та зберігання продукції. Як технічна альтернатива №2 заплановано проведення суцільних рубок головного користування на площі понад 1 гектар у межах ділянок відповідно до матеріалів лісовпорядкування. Проектна розрахункова лісосіка рубок головного користування становить 42,53 тис.м3.

Згідно із положеннями Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних рубок у Самбірському лісовому господарстві на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.uaвключно до 23 серпня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.