ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У СОСНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Соснівське лісове господарство» (Рівненська область), шляхом оприлюднення відповідного повідомлення про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочало процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок. Підприємство планує протягом 10 років щорічно заготовляти 59,49 тис. м3 деревини на площі 253,6 га шляхом проведення РГК в експлуатаційних лісах. А також провести протягом 1-го року ССР на площі 68,1 га, із запасом ліквідної деревини 6,29 тис. м3, в експлуатаційних і захисних лісах, а також лісах природоохоронного, наукового, історико-культурного призначення.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних РГК та ССР у Соснівському лісгоспі на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 28 грудня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.