ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОМУ ЛІСОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Захід (без Карпат)

ДП «СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Хмельницька область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведення суцільних рубок головного користування. Щорічний обсяг рубок головного користування запроектований в об’ємі о 34,27 тис. м³ на площі 143,8 га. Зрізування деревини здійснюється за допомогою бензопил, трелювання сортиментами за допомогою колісних тракторів із захватами з подальшим транспортуванням на склад та зберігання продукції.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів.

Ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 09 серпня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.