ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У СТРАДЧІВСЬКОМУ НВЛК

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Захід (без Карпат)

ДП «Страдчівський навчально-виробничий лісокомбінат» (Львівська область), шляхом оприлюднення відповідного повідомлення про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочало процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок. Лісгосп планує протягом 10 років щорічно заготовляти 13,37 тис. м3 деревини на площі 55,1 га під час проведення РГК у рекреаційно-оздоровчих лісах. А також проводити ССР на площі 1,2 га, із запасом ліквідної деревини 0,12 тис. м3, у цій лісах згаданої категорії.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних РГК та ССР у Страдчівському НВЛК на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 15 лютого.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.