ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ВОЛОДИМИРЕЦЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Захід (без Карпат)

ДП «ВОЛОДИМИРЕЦЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Рівненська  область) опубліковало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісу. Щорічний обсяг рубок головного користування запроектований в об’ємах: 41,76 тис.м3  на площі 207,0 га, суцільних санітарних рубок  –  6,30тис.м3 на площі 52,5га. Зрізування деревини здійснюватиметься за допомогою бензомоторних пил, трелювання сортиментами за допомогою колісних тракторів із захватами з подальшим транспортуванням на склад для зберігання продукції або її реалізації.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів.

Ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 19 липня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту..