ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ВОЛОДИМИРЕЦЬКОМУ ТА ЗАРІЧНЕНСЬКОМУ ЛІСГОСПАХ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Володимирецьке лісове господарство» та ДП «Зарічненське лісове господарство»  (Рівненська область), шляхом оприлюднення відповідних повідомлень про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочали процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок.

1. Володимирецький лісгосп планує протягом 10 років щорічно заготовляти 41,76 тис. м3 деревини на площі 207 га шляхом проведення РГК в експлуатаційних та захисних лісах. А також щорічно протягом 5-ти років проводити ССР в експлуатаційних, рекреаційно-оздоровчих та захисних лісах на площі 52,5 га, із запасом ліквідної деревини 6,03 тис. м3.

2. Зарічненський лісгосп планує протягом 10 років щорічно заготовляти 41,02 тис. м3 ліквідної деревини на площі 204,7 га під час проведення РГК в експлуатаційних, захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах. Крім цього, протягом 1-го року лісгосп планує зрубати 5,49 тис. м3 деревини на площі 59,9 га під час ССР в експлуатаційних та захисних лісах.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних РГК та ССР у Володимирецькому та Зарічненському лісгоспах на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 13 січня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.