ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК У ВИСОЦЬКОМУ ТА РАФАЛІВСЬКОМУ ЛІСГОСПАХ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Висоцьке лісове господарство» та «Рафалівське лісове господарство»  (Рівненська область), шляхом оприлюднення відповідних повідомлень про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочали процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування та суцільних санітарних рубок.

1. Висоцький лісгосп планує протягом 10 років щорічно заготовляти 31,91 тис. м3 деревини на площі 157 га шляхом проведення РГК в експлуатаційних та захисних лісах. А також провести протягом 1-го року ССР на площі 108,4 га, із запасом ліквідної деревини 7,53 тис. м3, у вищезгаданих категоріях лісів.

2. Рафалівський лісгосп планує протягом 10 років щорічно рубати 61,49 тис. м3 ліквідної деревини на площі 266 га шляхом проведення РГК в експлуатаційних, рекреаційно-оздоровчих та захисних лісах. А також протягом 2-х років заготовляти по 3,54 тис. м3 деревини на площі 50,5 га під час ССР у згаданих категоріях лісів.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних РГК та ССР у Висоцькому та Рафалівському лісгоспах на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 5 січня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.