ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК В КРАСНОГРАДСЬКОМУ ЛІСГОСПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Центр

ДП «Красноградське лісове господарство» опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД звіт з оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування на 10 років та суцільних санітарних рубок на 2 роки. Підприємство планує щорічно заготовляти 16,35 тис. м3 деревини на площі 68,6 га, шляхом проведення суцільних РГК у захисних та рекреаційно-оздоровчих лісах, а також 5,1 тис. м3 на площі 24,7 га – під час ССР у згаданих категоріях лісів.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів. Інша складова громадського обговорення – громадські слухання – на період запровадженого через COVID-19 карантину не проводяться. 

В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних рубок та Звіту з ОВД Красноградського лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок до висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 28 грудня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.