ОВД СУЦІЛЬНИХ РУБОК В ОЛЕКСАНДРІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ (2-Й ЕТАП)

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Центр

ДП «Олександрівське лісове господарство» опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД звіт з оцінки впливу на довкілля суцільних рубок головного користування на 10 років та суцільних санітарних рубок на 2 роки. Підприємство планує щорічно заготовляти 7,82 тис. м3 деревини на площі 37,1 га шляхом проведення суцільних РГК у захисних лісах, а також 90 м3 на площі 6,9 га – під час ССР у захисних лісах.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має право подавати будь-які зауваження та пропозиції щодо планованої діяльності та Звіту з ОВД шляхом їх надсилання у письмовому вигляді до уповноваженого органу протягом громадського обговорення, що триває від 25 до 35 днів. Інша складова громадського обговорення – громадські слухання – на період запровадженого через COVID-19 карантину не проводяться. 

В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планованих суцільних рубок та Звіту з ОВД Олександрівського лісгоспу (зокрема, пропозиції екологічних умов проведення рубок до висновку з ОВД) на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 22 грудня.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.