ОВД СУЦІЛЬНИХ САНІТАРНИХ РУБОК У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ ВІЙСЬКОВОМУ ЛІСГОСПІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Північ

ДП «Чернігівський військовий лісгосп», шляхом оприлюднення відповідного Повідомлення про плановану діяльність у Єдиному реєстрі з ОВД,  розпочало процедуру оцінки впливу на довкілля суцільних санітарних рубок (ССР) насаджень, які були пошкоджені внаслідок пожеж. Рубки плануються в межах Майстерської лісогосподарської дільниці №5, на площі 730,6 га (квартали 311, 343, 344, 369, 370, 388, 389, 409, 430). Вся територія планованих рубок знаходиться в межах Міжрічинського РЛП.

Відповідно до положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів ССР у Чернігівському військовому лісгоспі на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.ua) включно до 23 листопада.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.