ОВД СУЦІЛЬНИХ СР У ЧЕРКАСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Тип: 
ОВД
Регіон: 
Центр

ДП «ЧЕРКАСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО», (Черкаська область) опублікувало в Єдиному реєстрі з ОВД повідомлення про плановану діяльність, яка полягає у проведенні суцільних санітарних рубок у насадженнях із значною кількістю всохлих та ослаблених дерев з подальшим лісовідновленням на місцях зрубів.. У зв’язку з погіршенням санітарного стану насаджень, що викликане коливанням рівня ґрунтових вод та змінами кліматичних умов, проходить масове всихання соснових насаджень, в яких, за результатами детального лісопатологічного обстеження, призначені суцільні санітарні рубки на загальній площі 47,2 га.

Згідно із положеннями Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», громадськість має 20 робочих днів на подачу до уповноваженого органу зауважень та пропозицій до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з ОВД. В даному випадку, ви можете надіслати власні зауваження та пропозиції щодо планів суцільних СР у Черкаському лісгоспі на електронну пошту Департаменту екологічної оцінки та контролю Міндовкілля (OVD@mepr.gov.uaвключно до 17 серпня 2021 року.

ОВД – це реальна можливість для громадськості дізнатись про точне місцерозташування запланованих на наступні 10 років суцільних та поступових рубок головного користування, разом із суцільними  санітарними рубками на найближчі роки, а також вплинути на збереження від цих рубок найбільш цінних для місцевих жителів (рекреаційні, грибні місця, ягідники тощо) та збереження біорізноманіття ділянок лісу.

Дізнатися більше про особливості процедури ОВД та участі в ній громадськості  можна на відповідній сторінці нашого сайту.