Останні новини

У грудні 2018 року компанією НЕПКон планується проведення контрольного аудиту для ДП «Новоушицьке ЛГ» Хмельницького обласного управління лісового та...
У грудні 2018 року компанією НЕПКон планується проведення контрольного аудиту для ДП «Овруцьке ЛГ» Житомирського обласного управління лісового та...
У грудні 2018 року компанією НЕПКон планується проведення контрольного аудиту для ДП «Ярмолинецьке ЛГ» Хмельницького обласного управління лісового та...

Опитування

Де ви дізнались про цей сайт?
Знайшов в Інтернеті
51%
Лісівничий вісник
38%
Розповіли друзі
6%
Побачив по телевізору
1%
ЗМІ
3%
Загальна кількість голосів: 837

Останні публікації

Проць Б.Г., Кагало О.О. Скрильніков Д.В. Плани конвергенції директив Європейського Союзу щодо охорони природи в Україні. - Львів: Ліга Пресс. 2017...

Аудити FSC (лютий 2018) НЕПКон

Компанія НЕПКон проводить АУДИТ FSC Controlled Wood в компанії ОSUNA Holding LLP - Україна, м. Київ.

Аудит буде проведений у період 5 та 7-9 лютого 2018 року. Здійснюється оцінка на відповідність Організації вимогам Стандарту FSC-контрольованої деревини FSC-STD-40-005 V3-1.

Короткий опис системи належної перевірки Організації додається до даного повідомлення.

Стадії і графік аудиту: Нижче наведено короткий опис процесу аудиту:
· Консультації з зацікавленими сторонами по системі належної перевірки: до початку аудиту НЕПКон очікує отримати коментарі від зацікавлених сторін.
· Аудит: НЕПКон планує провести АУДИТ FSC-контрольованої деревини в м. Київ (офіс Організації), з польовим виїздом до постачальників деревини у період після 25.12.2017.
· Зворотній зв'язок із зацікавленою стороною: Протягом 30 днів після завершення аудиту НЕПКон зв'яжеться з тими зацікавленими сторонами, які надали свої коментарі в процесі консультацій.

Ваш внесок - В рамках аудиту ми пропонуємо зацікавленим сторонам надати коментарі щодо відповідності діяльності Організації вимогам Стандарту FSC-контрольованої деревини.

Ми розглянемо будь-які коментарі (загальнодоступні або конфіденційні) в будь-якій зручній для Вас формі. Очікуємо отримати Ваші коментарі до початку аудиту та під час аудиту для того, щоб врахувати їх при прийнятті рішення про сертифікацію.

Ви можете представити нам свої спостереження наступним чином:
1. Зустрітися зі штатними співробітниками NEPCon в ході аудиту.
2. Зателефонувати Олесі Каспрук, представнику НЕПКон в Україні, і залишити свої коментарі.
3. Надіслати коментарі в письмовій формі поштою або електронною поштою. Ваші коментарі залишаться конфіденційними і використовуватимуться тільки при оцінці системи належної перевірки Організації, якщо Ви не бажаєте щоб вони були загальнодоступними.

Свої коментарі надсилайте електронною поштою за адресами: ok@nepcon.org; gb@nepcon.org; ov@nepcon.org

Поштова адреса: м. Львів, вул. Г.Чупринки, 134/8.

За номерами телефону: +380503703104 – Олеся Каспрук; +380675036995 – Георгій Бондарук.

 

Оголошення про аудит

СИСТЕМА НАЛЕЖНОЇ ПЕРЕВІРКИ КОНТРОЛЬОВАНОГО МАТЕРІАЛУ