Останні новини

Аудиторською компанією ТОВ «Легалліс» 06-09.05.2019 р. заплановано проведення основного аудиту із сертифікації системи лісоуправління і ланцюжка...
Компанією СЖС Україна планується проведення у травні 2019 року повторної основної оцінки ДП «Ратнівське ЛМГ» Волинського ОУЛМГ. Якщо у вас є...
Компанією СЖС Україна планується проведення у травні 2019 року наглядового аудиту Ужгородського ВЛ. Якщо у вас є коментарі чи зауваження з приводу...

Опитування

Де ви дізнались про цей сайт?
Знайшов в Інтернеті
51%
Лісівничий вісник
38%
Розповіли друзі
6%
Побачив по телевізору
1%
ЗМІ
3%
Загальна кількість голосів: 837

Останні публікації

Проць Б.Г., Кагало О.О. Скрильніков Д.В. Плани конвергенції директив Європейського Союзу щодо охорони природи в Україні. - Львів: Ліга Пресс. 2017...

Mіжнародна конференція «Екологічні та соціальні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання»

Понад 70 учасників з різних країн світу зібрала науково-практична конференція «Екологічні та соціальні виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання», що відбулася 22-24 жовтня на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України.

 

Організаторами конференції виступили Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національне представництво FSC в Україні, Державне агентство лісових ресурсів України, Національний лісотехнічний університет України, Товариство лісівників України за підтримки Німецько-українського агрополітичного діалогу.

Тематика конференції охоплювала широкий спектр питань присвячених оцінці стану лісів і лісового господарства, інституційним та економічним механізмам трансформації лісового господарства до адаптаційного лісового менеджменту.

Учасники конференції відзначали, що зміни клімату спричиняють глобальні виклики лісам і лісовому господарству. Вони проявляються у виникненні катастрофічних природних явищ, зокрема, зростанні кількості великих неконтрольованих лісових пожеж, зменшенні біологічної стійкості лісів і як наслідок масової загибелі лісових насаджень. В країнах перехідної економіки, зокрема Україні, ситуація ускладнюється тривалим процесом трансформації на фоні загострення соціально-економічних проблем.

"Участники конференції представляючи увесь спектр інтересів і відповідальності в лісовому господарстві від науковців і освітян до управлінців, господарників та аудиторів виявилися єдиними у необхідності запровадження адаптивного лісового менеджменту зважаючи на екологічні та соціальні загрози. Приємно, що серед інструментів трансформації нової моделі господарювання, чільне місце було надано лісовій сертифікації за схемою FSC через запровадження національного стандарту відповідального ведення лісового господарства,"- прокоментував Павло Кравець, директор Національного представництва FSC в Україні.

У роботі взяли участь провідні вчені науково-дослідних інститутів і вищих навчальних закладів лісівничого профілю з Австрії, Білорусі, Італії, Китаю, Німеччини, Румунії, України, керівники і провідні спеціалісти лісової галузі, представники неурядових організацій та лісогосподарських підприємств.

За підсумками роботи конференції було одноголосно ухвалено Резолюцію, яку буде надіслано органам державної влади.

З текстом резолюції можна ознайомитися в додатку.

 

Резолюція міжнародної науково-практичної конференції «Екологічні та соціальні й виклики лісам і лісовому менеджменту та їх подолання»

RESOLUTION of International scientific and practical conference «Addressing ecological and social challenges for forests and forest management»

 

Джерело: https://ua.fsc.org