Останні новини

Ліс споконвіку слугував людині не тільки джерелом харчових (вода, м’ясо, насіння, ягоди, …), побутових (шкіри, дрова, лікарська сировина, …) та...
Законом України від 10.07.2018 №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та...
Сьогодні деякі засоби масової інформації невірно трактували рішення Верховної Ради України щодо підтримки пропозицій Президента України стосовно...

Опитування

Де ви дізнались про цей сайт?
Знайшов в Інтернеті
51%
Лісівничий вісник
38%
Розповіли друзі
6%
Побачив по телевізору
1%
ЗМІ
3%
Загальна кількість голосів: 837

Останні публікації

Проць Б.Г., Кагало О.О. Скрильніков Д.В. Плани конвергенції директив Європейського Союзу щодо охорони природи в Україні. - Львів: Ліга Пресс. 2017...

НЕПКон оголошує публічні консультації із зацікавленими сторонами щодо Додатку до «Тимчасових стандартів компанії НЕПКон для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ).

Проект додатку до «Тимчасових стандартів компанії NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ).

Публічні консультації із зацікавленими сторонами

Вступ - НЕПКон оголошує публічні консультації із зацікавленими сторонами щодо Додатку до «Тимчасових стандартів компанії НЕПКон для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ). Додаток застосовуватиметься при сертифікаційних аудитах в лише тих лісогосподарських підприємствах, які забажають сертифікувати недеревинну продукцію лісу, що заготовлюється в межах його лісового фонду.

Проект додатку до стандарту, який буде використовуватися для оцінки, доступний на веб-сайті НЕПКон. Його можна завантажити, перейшовши за посиланням, або отримати в інший спосіб за запитом.

До Проекту додатку до стандарту можуть бути внесені зміни відповідно до коментарів та пропозицій, які ми очікуємо отримати від зацікавлених сторін.

Ваш внесок - У рамках процесу консультацій із зацікавленими сторонами щодо використання Додатку до «Тимчасових стандартів компанії NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ), ми запрошуємо зацікавлені сторони дати свої коментарі та пропозиції стосовно цього додатку.

Приймаються будь-які коментарі, в будь-який найзручніший для Вас спосіб. Ваш внесок має цінність на будь-якій стадії процесу, однак ми би вважали за краще отримати Ваші коментарі у 60 денний період, тобто з 04.06.18 до 05.08.18 року.

Ви можете передати свої коментарі одним із нижче наведених способів.

1. Зустрітися з командою аудиторів НЕПКон особисто.
2. Зателефонувати і залишити свої коментарі Георгію Бондаруку, аудитору НЕПКон, який
координує даний процес від імені НЕПКон. Якщо даний співробітник недоступний, будь
ласка, залиште свої коментарі Олесі Каспрук.
3. Надіслати свої коментарі в письмовій формі поштою, факсом або на електронну адресу
Олесі Каспрук та Георгія Бондарука.
Якщо Ви бажаєте отримати будь-яку додаткову інформацію щодо сертифікації недеревинної продукції лісу, просимо звернутись до Олесі Каспрук - представника НЕПКон в Україні та Георгія Бондарука – аудитора НЕПКон.

Контактна інформація НЕПКон
Ел.пошта:
ok@nepcon.org (Олеся Каспрук)
gb@nepcon.org (Георгій Бондарук)
Телефон:
+380503703104 (Олеся Каспрук)
+380501942534 (Георгій Бондарук)
Веб-сайт - www.nepcon.org.
Поштова адреса – 79057, Україна. м.Львів вул.ген.Чупринки 134/8. Каспрук Олеся.

 

ПРОЕКТ  Додаток до «Тимчасових стандартів компанії NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ).

 

DRAFT Non Timber Forest Product Certification Addendum for “NEPCon Interim Standard for Assessing Forest Management in Ukraine”.