Останні новини

Аудиторською компанією ТОВ «Легалліс» 21-24.01.2019 р. заплановано проведення основного аудиту із сертифікації системи лісоуправління і ланцюжка...
Аудиторською компанією ТОВ «Легалліс» 28-31.01.2019 р. заплановано проведення основного аудиту із сертифікації системи лісоуправління і ланцюжка...
В останні роки лісова галузь України декларує перехід до сталих практик ведення лісового господарства. Нарешті з’явилося розуміння того, що ліс – це...

Опитування

Де ви дізнались про цей сайт?
Знайшов в Інтернеті
51%
Лісівничий вісник
38%
Розповіли друзі
6%
Побачив по телевізору
1%
ЗМІ
3%
Загальна кількість голосів: 837

Останні публікації

Проць Б.Г., Кагало О.О. Скрильніков Д.В. Плани конвергенції директив Європейського Союзу щодо охорони природи в Україні. - Львів: Ліга Пресс. 2017...

НЕПКон оголошує публічні консультації із зацікавленими сторонами щодо Додатку до «Тимчасових стандартів компанії НЕПКон для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ).

Проект додатку до «Тимчасових стандартів компанії NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ).

Публічні консультації із зацікавленими сторонами

Вступ - НЕПКон оголошує публічні консультації із зацікавленими сторонами щодо Додатку до «Тимчасових стандартів компанії НЕПКон для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ). Додаток застосовуватиметься при сертифікаційних аудитах в лише тих лісогосподарських підприємствах, які забажають сертифікувати недеревинну продукцію лісу, що заготовлюється в межах його лісового фонду.

Проект додатку до стандарту, який буде використовуватися для оцінки, доступний на веб-сайті НЕПКон. Його можна завантажити, перейшовши за посиланням, або отримати в інший спосіб за запитом.

До Проекту додатку до стандарту можуть бути внесені зміни відповідно до коментарів та пропозицій, які ми очікуємо отримати від зацікавлених сторін.

Ваш внесок - У рамках процесу консультацій із зацікавленими сторонами щодо використання Додатку до «Тимчасових стандартів компанії NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ), ми запрошуємо зацікавлені сторони дати свої коментарі та пропозиції стосовно цього додатку.

Приймаються будь-які коментарі, в будь-який найзручніший для Вас спосіб. Ваш внесок має цінність на будь-якій стадії процесу, однак ми би вважали за краще отримати Ваші коментарі у 60 денний період, тобто з 04.06.18 до 05.08.18 року.

Ви можете передати свої коментарі одним із нижче наведених способів.

1. Зустрітися з командою аудиторів НЕПКон особисто.
2. Зателефонувати і залишити свої коментарі Георгію Бондаруку, аудитору НЕПКон, який
координує даний процес від імені НЕПКон. Якщо даний співробітник недоступний, будь
ласка, залиште свої коментарі Олесі Каспрук.
3. Надіслати свої коментарі в письмовій формі поштою, факсом або на електронну адресу
Олесі Каспрук та Георгія Бондарука.
Якщо Ви бажаєте отримати будь-яку додаткову інформацію щодо сертифікації недеревинної продукції лісу, просимо звернутись до Олесі Каспрук - представника НЕПКон в Україні та Георгія Бондарука – аудитора НЕПКон.

Контактна інформація НЕПКон
Ел.пошта:
ok@nepcon.org (Олеся Каспрук)
gb@nepcon.org (Георгій Бондарук)
Телефон:
+380503703104 (Олеся Каспрук)
+380501942534 (Георгій Бондарук)
Веб-сайт - www.nepcon.org.
Поштова адреса – 79057, Україна. м.Львів вул.ген.Чупринки 134/8. Каспрук Олеся.

 

ПРОЕКТ  Додаток до «Тимчасових стандартів компанії NEPCon для оцінки ведення лісового господарства в Україні» для сертифікації недеревинної продукції лісу (НДПЛ).

 

DRAFT Non Timber Forest Product Certification Addendum for “NEPCon Interim Standard for Assessing Forest Management in Ukraine”.