Останні новини

Компанією СЖС Україна планується проведення у жовтні 2019 року повторної основної оцінки ДП «Хотинське ЛГ» Чернівецького ОУЛМГ.   Якщо у...
Компанією СЖС Україна планується проведення у листопаді 2019 року наглядового аудиту  ДП «Чернівецьке ЛГ» Чернівецького ОУЛМГ.   Якщо...
Компанією СЖС Україна планується проведення у листопаді 2019 року наглядового аудиту  ДП «Житомирське ЛГ» Житомирського ОУЛМГ.   Якщо...

Опитування

Де ви дізнались про цей сайт?
Знайшов в Інтернеті
51%
Лісівничий вісник
38%
Розповіли друзі
6%
Побачив по телевізору
1%
ЗМІ
3%
Загальна кількість голосів: 837

Останні публікації

Проць Б.Г., Кагало О.О. Скрильніков Д.В. Плани конвергенції директив Європейського Союзу щодо охорони природи в Україні. - Львів: Ліга Пресс. 2017...

Семінар

Семінар «Визначення особливо цінних для збереження лісів та репрезентативних ділянок на території лісогосподарського підприємства для виконання вимог стандартів лісової сертифікації за схемою FSC»
7 серпня 2013 року в державному підприємстві «Сарненське лісове господарство» відбувся семінар для спеціалістів державних лісогосподарських підприємств Рівненської області на тему «Визначення особливо цінних для збереження лісів та репрезентативних ділянок на території лісогосподарського підприємства для виконання вимог стандартів лісової сертифікації за схемою Лісової Опікунської Ради (ЛОР – FSC)». Семінар було підготовлено та проведено науковцями УкрНДІЛГА – першим заступником директора УкрНДІЛГА Букшею І.Ф. та провідним науковим співробітником лабораторії моніторингу і сертифікації лісів УкрНДІЛГА Бондаруком Г.В.
У роботі семінару взяли участь головні лісничі та спеціалісти 16 державних лісогосподарських підприємств Рівненського обласного управління лісового і мисливського господарства (ОУЛМГ). Відкрив роботу семінару Івашинюта С.В., перший заступник начальника, головний лісничий Рівненського ОУЛМГ. У вступному слові він зазначив, що проведення сертифікації лісів на державних лісогосподарських підприємствах Рівненської області є вимогою часу і спеціалістам підприємств потрібно докласти зусиль, щоб якнайскоріше підготуватися до сертифікаційних аудитів за схемою Лісової Опікунської Ради (ЛОР – FSC).
Програмою семінару було передбачено надання допомоги держлісгоспам у процесі підготовки до проведення лісової сертифікації за схемою Лісової Опікунської Ради (ЛОР – FSC), зокрема – отримання практичних навичок з ідентифікації особливо цінних для збереження лісів та репрезентативних ділянок і забезпечення виконання вимог стандарту FSC із сертифікації ланцюга походження лісопродукції.
Під час роботи семінару до уваги учасників були представлені доповіді: «Загальні відомості про лісову сертифікацію за схемою Лісової опікунської ради (ЛОР – FSC)», «Визначення особливо цінних для збереження лісів на території лісогосподарського підприємства», «Визначення репрезентативних ділянок на території лісогосподарського підприємства» та «Виконання вимог стандарту FSC із сертифікації ланцюга походження лісопродукції».
Учасники семінару задали питання щодо практичних аспектів виконання вимог стандартів FSC та обговорили першочергові кроки, які потрібно реалізувати при підготовці державних лісогосподарських підприємств Рівненської області до сертифікаційних аудитів. Були також обговорені питання розвитку подальшого співробітництва УкрНДІЛГА та держлісгоспів Рівненського ОУЛМГ.
Автор: І.Букша, Г.Бондарук 
Джерело: uriffm.org.ua